Vonios kambario funkcionalumas – svarbi savybė

vonios

Nors apie didelę vonią svajoja dauguma žmonių, deja, ne visada yra galimybė turėti viską taip, kaip iš tikro norisi. Galiausiai tenka susitaikyti, kad name gali būti suprojektuotas tik nedidelio ploto vonios kambarys. Gyvenantiems bute ir taip aišku, kad didelė vonios erdvė nelabai įmanoma, kadangi jos dydis yra standartizuotas. Nedidelis vonios kambarys tikrai nėra nieko blogo, kadangi erdvę išnaudojus tinkamai kambarys nekels jokių neigiamų minčių ir bus lygiai toks pats funkcionalus, kaip ir didelis kambarys.

Žinoma, savaime suprantama, kad nedidelėje erdvėje tikrai negalėsite turėti visko, ko norėjote. Reikės apmąstyti savo ir šeimos poreikius ir įsirengti tik reikalingiausius dalykus. Tie, kurie pernelyg daug dėmesio vonios kambariui neskiria, vonią įsirengs greičiau, kadangi nereikės galvoti apie tai, ko reikia atsisakyti. Tokioje erdvėje tikrai nereikia persistengti ir nukrauti visų kampų baldais ar santechnikos prietaisais. Pirmiausia apgalvoti tenka reikalingiausius dalykus. Taigi, išmatavus kambarį reikia galvoti kur kas galėtų būti padėta, kaip bus planuojamas kambarys. Kai šie dalykai numatyti, reikia išsirinkti svarbiausius dalykus. Vonios kambaryje, žinoma, svarbiausios yra vonios, nebent galvojama įsirengti dušo kabiną.

Spinteles vonios kambariui patartina rinktis siauresnes ir aukštesnes – taip liks daugiau erdvės bei tilps visi reikmenys, ko gali prireikti vonioje. Jei jokių papildomų spintelių nedėsite, tikrai sutaupysite daug erdvės. Pats praktiškiausias variantas yra įrengti kriauklę, po kuria bus spintelė ir ten laikyti visus vonios kambariui reikalingus daiktus. Geriausia būtų uždara spintelė, kadangi atvirai nukrautos lentynos tik dar labiau sumažins erdvę.

Tai, kad erdvės vonioje nedaug, nereiškia, kad ji turi būti įrengta nuobodžiai. Tikrai nebūtina rinktis vien nuobodžios baltos spalvos, galima išmėginti ir kitokių dizainų, pridėti ryškesnių spalvų. Net ir pati vonia ar unitazas, kriauklė gali būti neįprastos spalvos. Svarbiausias dalykas yra suderinti baldus, įrangą ir sienų bei grindų spalvas. Kitokiu atveju vonia atrodys neskoningai ir greitai pradės erzinti. Jei neturite idėjų kaip turėtų atrodyti jūsų vonios kambarys, visuomet galima panaršyti internete ar pasikonsultuoti su interjero dizaineriu. Gausų vonių pasirinkimą galima rasti – https://www.murestadeco.lt/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *