Valtys žvejybai: ką rinktis?

valtys

Žvejyba gali būti puikus hobis, kuriuo džiaugiasi dauguma vyrų. Kadangi tokią veiklą galima vykdyti ištisus metus, reikia nepamiršti, jog kiekvienam sezonui reikia atitinkamai pasiruošti, turėti priemonių, įrangos, kuri padėtų turiningai praleisti laiką. Viena iš smagiausių žvejybos dalių yra būtent žvejojimas iš valties ir pats pasiplaukiojimas, todėl toks daiktas yra dažnas žvejų pirkinys. Valtys leidžia smagiai atsipalaiduoti ežero ar kito vandens telkinio viduryje, todėl laikas praleidžiamas dar geriau. Žinoma, prieš perkant tokius daiktus labai svarbu apmastyti ar jis tikrai reikalingas, kam valtis bus skirta ir kokie yra pagrindiniai geros valties kriterijai. Jeigu nežinote nuo ko pradėti, sužinokite į ką dėmesį atkreipti yra svarbiausia.

Valtys gali būti labai skirtingos ir jų pasirinkimas yra tikrai nemažas, todėl pirmiausia reikia įvertinti savo poreikius ir tik tuomet pasirinkti daiktą, kuris labiausiai atitiks jos naudojimą. Pavyzdžiui, galvojant apie valčių ilgį bei dugną, reikia žinoti ką žadate su jomis daryti. Jeigu visuomet su valtimi vykstate tik žvejoti ir būnate vienas, tuomet pirkti ilgą, kelių vietų valtį visiškai neapsimoka. Tačiau jeigu galvojate ir apie pasiplaukiojimus su šeima arba žvejybą su draugais, tuomet verta pagalvoti apie valtį, kuri turi daugiau vietų ir investuokite į ją. Taip pat verta pagalvoti ir apie daiktų kiekius, kuriuos imate su savimi, kad valtyje užtektų vietos ir jiems. Dugnas valties irgi priklauso nuo to ką mėgstate veikti. Valtys kietu dugnu puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta valtyje ir žvejoti stovint. Tačiau minkštas dugnas tokiai veiklai visiškai netinka, todėl atkreipkite dėmesį į tai ką mėgstate ir ką darote įprastai – tuomet lengviau suprasite ko jums reikia. Jei galvojate pirkti valtį, verta užsukti į https://www.garantboats.eu/.

Valtys dabar dažnai yra iš pvc, tai gana populiarus pasirinkimas, tačiau ir tai reikia rinktis pagal savo poreikius. Žinoma, pvc valtys puikios tuo, kad yra patvarios ir ilgai tarnauja, o ir pažeidimams nėra labai lengvai pasiduodančios, todėl jei pasirinksite pvc, tai tikrai nebus labai prastas sprendimas. Svarbiausia pasitikslinti valties storį ir siūles.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *