Trumpalaikis kreditas padės išspręsti trumpalaikes problemas. O kada reikalingas trumpalaikis kreditas? Trumpalaikė paskola yra rekomenduojama įsigyti neplanuotai pasibaigus atlyginimui arba atsiradus kitoms nenumatytoms išlaidoms. Pavyzdžiui, atsirado išlaidų, kurioms neturėjote susitaupę pinigų. Tai galėtų būti papildomos gydymo išlaidos, svarbių buitinių prietaisų gedimas ar automobilio remontas.

Kas yra trumpalaikis kreditas?

Trumpalaikis kreditas – tai trumpalaikė paskolos forma trunkanti nuo 3 mėn iki 6 mėn. Tai yra kreditas, kurį gauti yra lengviausia. Palyginimui, naudojantis ilgalaikio kredito paslauga galite pasiskolinti iki 1500 eurų. Tai yra šiek tiek daugiau nei leidžiama skolintis trumpalaikiu kreditu. Trumpalaikė paskola yra tas pats, kas sms kreditas, kreditas internetu ir paskola telefonu.

Ką svarbu žinoti imant kreditą?

Bene svarbiausia ką reikėtų žinoti yra jūsų finansinės galimybės. Įvertinkite ar jums užteks pajamų grąžinti pasiskolintai sumai. Dauguma šios finansinės paslaugos teikėjų savo internetiniame puslapyje turi paskolos skaičiuokles. Atidžiai apsiskaičiuokite ir sužinokite, kaip skolinti atsakingai. Viską apgalvokite, kad trumpalaikis kreditas netaptų ilgalaike našta. Jei neturite kitų finansinių įsipareigojimų kreditą pasiimsite labai greitai ir paprastai.

Kada galiu pasiskolinti?

Pasiskolinti yra paprasta, tačiau reikia atitikti tam tikras sąlygas. Dauguma atvejų, sąlygas išpildyti yra paprasta, vis dėlto reikėtų žinoti, kas gali sukliudyti. Trumpalaikiai kreditai nesuteikiami:

  • Pateikus neteisingus arba netikslius duomenis;

  • Turint finansinių įsipareigojimų kitose bendrovėse;

  • Neatitinkant kredito gavėjo statuso;

  • Jei esate įregistruotas į skolininkų duomenų bazes;

  • Jūsų kredito istorija neatitinka finansinės bendrovės reikalavimų.

Kas toji vartojimo paskola?

Vartojimo paskola yra skirta kasdienėms reikmėms, norint ja naudotis nereikia įkeisti turto. Šią paskolą turite grąžinti per 18 mėnesių laikotarpį. Tai geras būdas, atstojantis jūsų santaupas ir leidžiantis kaip mat išspręsti finansinius iššūkius bei įgyvendinti norimus planus. Nepamirškite įvertinti savo galimybių ir šios paskolos gavimui.