Suknelės internetu: kada perkamos dažniausiai?

Suknelės internetu

Ne paslaptis, kad apsipirkimas internetu šiandien populiarėja vis labiau ir labiau. Ne paslaptis ir tai, kad būtent dailiosios lyties atstovės apsiperka kur kas dažniau nei vyrai, todėl, nieko keista, kad būtent jos taip pat dažniau renkasi ir apsipirkimą internetu. Šiuo būdu perkamos įvairios prekės, o suknelė internetu yra vienas populiariausių pasirinkimų. Tačiau, ar kada susimąstėte apie tai, kada suknelės internetu yra perkamos dažniausiai? Įvairios apklausos atskleidžia daug naudingos informacijos apie suknelių internetu pirkimo įpročius. 

Pertraukėlių nuo darbo metu

Dažnai yra sakoma, kad dailioji lytis darbe kur kas dažniau pradžiugina save ne tik pertraukėlėmis, bet ir mažais malonumais. O tai būna ne tik kava ar gardus pyragėlis, malonūs pašnekesiai su kolegėmis, bet ir trumpas bei greitas apsipirkimas. O tam, kad jis įvyktų, tikrai nereikia palikti savo darbo vietos – juk apsipirkti galima tiesiog internetu. Būtent taip ir elgiasi didžioji dalis dailiosios lyties atstovių – vos tik radusios laisvą minutę skuba apsipirkti, o vienas dažniausiai pirkinių pasirodo yra būtent suknelės. 

Po visų dienos darbų

Ne paslaptis ir tai, kad būtent dailiosios lyties atstovės turi labai daug įvairių ritualų, kurie padeda atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų. Vienoms tai būna pagulėjimas karštoje vonioje, kitoms – vienas kitas šimtas knygos puslapių, dar kitoms – apsipirkimas. Ir, pasirodo, kad niekas kitas nepradžiugina moters po sunkios darbo dienos, kaip suknelės internetu. 

Po sėkmingai įgyvendinto projekto

Ne paslaptis, kad aktyvų profesinį gyvenimą gyvenančios moterys, tikrai ne pamiršta iš mažų moteriškų džiaugsmų. Taigi, nieko keista, kad labai didelės dalis moterų prisipažįsta, kad po sėkmingai įgyvendinto projekto, neretai save apdovanoja nauja suknele, kurią, kad būtų greičiau bei patogiau, perka internetu. 

Po generalinės tvarkos namuose

Generalinė tvarka namuose – dalykas, kuris reikalauja iš tiesų labai daug laiko, pastangų bei energijos. Taigi, nieko keista, kad dažna dailiosios lyties atstovė po tokio sunkaus darbo nusprendžia pasilepinti ir įteikti sau dovaną. Ypač dažnai tai būna patraukli suknelė, po dienos darbų pirkta internetu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *