Rankinės pasirinkimas: kas svarbu?

odinės rankinės

Rankinės tikrai pagerina įvaizdį, jeigu jos pasirenkamos teisingai. Visiškai netinkanti prie stiliaus rankinė gali sugadinti įvaizdį, todėl moters visuomet rankines renkasi pagal progą, nešiojamus drabužius. Tačiau kai dabar toks didelis pasirinkimas, ne visada galima lengvai išsirinkti norimą variantą. Juk aplink ir dizainerių kurtos odinės rankinės, ir paprastos, zomšinės, blizgios, skirtingų spalvų, modelių, su kišenėlėmis ir be jų. Dydžiai taip pat labai skiriasi, o ką reikėtų pasirinkti priklauso tik nuo to kiek ir kokių daiktų nuolat turite rankinėje. Nebūtina pirkti pačių madingiausių rankinių ir kaskart džiaugtis tik tomis, kurios „ant bangos“. Stilingai atrodyti galima ir ne su madingiausiais sprendimais – svarbiausia atrasti sau labiausiai tinkančius variantus. Jie nežinote kaip tą padaryti, pradėkite nuo svarstymo kur rankinę žadate nešioti.

Pirmiausia labai svarbu jausti ko iš tiesų norisi. Net jeigu nežinote ką pirkti  ar kas jums tiktų, greičiausiai esate mačiusi ar maždaug įsivaizduojate kas galėtų atrodyti dailiai. Žinoma, nepaėmus į rankas gana sunku suprasti ar rankinė iš tiesų tinka ir atrodo gražiai. Kol kas didžiausio dėmesio vis dar susilaukia odinės rankinės, kurios stilingos yra visuomet, nepriklausomai nuo mados pasikeitimų, kurie vyksta tikrai labai dažnai. Jos taip pat ilgai tarnauja ir yra ganėtinai universalios, yra įvairių dizainų. Puikų rankinių pasirinkimą rasite čia – https://www.citybags.lt/.

Spalvos labai svarbus aspektas renkantis rankinę, todėl atsižvelkite į tai, kokius rūbus dėvite. Galbūt mėgstate ryškias spalvas, galbūt tik pastelines. Jei visko turite po truputį ir norisi universalaus sprendimo, dažniausiai pasirenkamos juodos odinės rankinės, kurios praktiškai tinka prie visko. Žinoma, niekada nevertėtų rinktis rankinės tik dėl to, kad itin norimo varianto niekur nepriderinsite. Tai galima keisti, o drabužius derinti su rankine.

Rankinės turėtų atspindėti ir asmenybę, nuotaiką, o ne tik būti patogus aksesuaras daiktams susidėti. Pasirinkite tai, kas iš tiesų džiuginą, nes tokios rankinės pagerins nuotaiką kasdien ją pasiėmus. Svarbiausia daug dėmesio skirti kokybei, visgi patvarumas vis dar daug ką reiškia. Galbūt todėl odinės rankinės vis dar tokios populiarios.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *