Plastinės operacijos ir pasitikėjimas savimi

krūtų didinimas implantais

Greičiausiai daug dažniau galima sutikti žmogų, kuris savyje mato minusų, nepilnai savimi pasitiki nei tokį, kuris pilnai savimi patenkintas. Visgi ne dažnai žmonės būna visiškai patenkinti savo kūno formomis, todėl tai ko nedavė gamta kartais pavyksta turėti plastinių operacijų pagalba. Ši sritis populiari jau tikrai labai ilgą laiką, tačiau ne kiekvienas išdrįsdavo ryžtis tokiems dideliems pokyčiams, tačiau pastaruoju metu atsiranda vis daugiau norinčių. Šiais laikais taip nebegąsdina operacijų kainos, o ir tobulėjanti medicina tikrai atliko savo vaidmenį – daugelis operacijų atliekamos vis sklandžiau, patogiau ir kokybiškiau. Dėl šios priežasties trumpėja gijimo laikas, pooperacinis laikotarpis darosi lengvesnis, o  taip pat lieka ir mažesni, mažiau matomi randai. Taigi, prie savo svajonių kūno formų galima priartėti vis arčiau ne tik pasitelkus sportą ar mitybą.

Daug žmonių, žinoma, yra visiškai nusiteikę prieš tokias operacijas, nes galvoja, jog keisti to kaip esi sutvertas tikrai nereikėtų. Tačiau jei dėl kūno proporcijų jaučiamas diskomfortas dedantis tam tikrus rūbus arba jeigu turima kompleksų, kurie kenkia gyvenimo kokybei tai gali kenkti žmogui psichologiškai. Krūtų didinimas implantais yra viena iš populiariausių operacijų, kurią renkasi moterys. Tai bene dažniausiai pasirenkama procedūra, kuri keičia žmogaus formas. Priežasčių kodėl ji taip dažnai pasirenkama tikrai yra ne viena.

Pirmiausia, krūtų didinimas implantais dažnai pasirenkamas, kai turima labai maža krūtine. Kadangi krūtys siejamos su moteriškumu, dažnai šią vietą norisi koreguoti, kad kūno proporcijos atrodytų dailiau. Taip pat tokia operacija atliekama dažnai toms, kurios yra pagimdžiusios ir po to liko nepatenkintos pasikeitusiomis formomis. Dažnai krūtys nusvyra, todėl vaizdas taip nebetenkina kaip anksčiau. Krūtų didinimas implantais leidžia susigrąžinti stangresnę, pilnesnę formą. Kartu su šia operacija po gimdymo dažnai atliekama ir pilvo plastika. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai ant pilvo lieka šiek tiek odos pertekliaus, kuris gali atrodyti ne estetiškai, todėl ši problema sprendžiama su plastines chirurgijos pagalba. Taigi, nepatinkančias kūno formas šiais laikais tikrai galima padailinti, kad išvengtumėte galimų kompleksų bei nepasitikėjimo savimi. Jei svarstote apie operaciją, pasikonsultuokite su – https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *