Kokia surimuota straipsnio antraštė, ar ne?.. Bet šį kartą ne apie poeziją. Šį kartą apie šūkį „Vertinantiems kokybę“ ir parduotuvę, kurioje jis skelbiamas. PasaulisDelne.lt – štai čia yra svarbi kokybė.

Nors ką tik minėta, kad šį kartą ne apie poetinius dalykus, visgi radus gerą (kokybišką) produktą gali ateiti įkvėpimas eilėraščiams kurti. Minėtoje svetainėje PasaulisDelne.lt siūloma ir aromaterapijos prekių, ir kavos, ir drabužių, ir dar daug visko. O jei norėtumėte įsigyti skanios ekologiškos arbatos… jos čia irgi rasite.

Lūkesčiai renkantis prekes

Kas kalba apie kokybę? O gal derėtų klausti „ką kalba kokybė?“ Yra sakoma „kaip pavadinsi, taip nepagadinsi“, o čia visai tiktų „kaip paklausi, tokį atsakymą gausi“ – ir apie kokybę kalbama, ir ji pati kalba.

Dalykai, kurie metai iš metų puikiai veikia, tampa tam tikru kokybiškumo simboliu. Nesvarbu, ar tai sportiniai bateliai, ar dviratis, bet kuriuo atveju patvarumas, tinkamai atliekamos funkcijos yra lyg sufleris, jog kokybė turi savo balsą.

Natūralu, kad kiekvienas iš mūsų turime skirtingus prioritetus. Tad ir apie produktų kokybiškumą galime nevienodai atsiliepti. Be to, iš vieno dalyko tikimės vienų savybių, iš kito – kitų. Sakysim, kava. Jeigu jos aromatas patinka, tuomet vertinimas pozityvus. Bet jeigu nepatinka, tada kitą kartą jos nesirinksime, o dabar vertinimas bus negatyvus.

O jei kaip tik dabar ieškote kokio nors produkto, belieka palinkėti, kad jis atitiktų visus lūkesčius. Nesvarbu, ar tai arbata, ar koks nors drabužis, palinkėjimas lieka tas pats.

Aromaterapija: eteriniai aliejai internetu

Grįžtant prie PasaulisDelne.lt, aktualu pasakyti, jog čia yra įvairių eterinių aliejų. Kam jie reikalingi? Aromaterapijai. O aromaterapijos nauda įvairiopa. Tarkime, vienas aliejus puikiai tiks norint pagerinti virškinimą. Kitas aliejus pravers siekiant atsipalaiduoti. Be abejo, visais atvejais būtina vadovautis nurodyta informacija.

Kodėl eterinius aliejus verta įsigyti internetu? Todėl, kad čia ir pasirinkimas nemenkas, ir kainos priimtinos, ir apsipirkti patogu, ir pačios prekės informatyviai aprašytos.

Žvarbu, gatvėse kamščiai… Nesvarbu, nes parduotuvė pasiekiama būnant namie. Toks tas XXI-as amžius, tokie dar dabar laikai.

Vis dar egzotika?

Kalbant apie eterinius aliejus ir apie aromaterapiją kyla klausimas: tai vis dar egzotika ar jau nebe? Iš dalies galima pavadinti egzotika. Kita vertus, tai gana išeskaluota tema, sukurta įvairių straipsnių, kuriuose įvardijamas ir pats principas, ir aromaterapijos nauda. Neretai ji yra giriama. Giriama ne tik dėl veiksmingumo, bet ir dėl įvairiapusiškumo, mat pasirinkus vieną aliejų efektas vienoks (pavyzdžiui, raminamasi), pasirinkus kitą – kitoks. Tad kiekvienas žmogus turėtų išsirinkti pagal poreikius.

Gal tai ir nebėra kažkas ypač egzotiško, bet ieškant eterinių aliejų ir aromaterapijos privalumais dar nesinaudojus tai išties įdomu, visiškai nauja sritis.

Šioje srityje, kaip ir visose kitose, galioja kokybės matmuo. Neverta rinktis to, kas abejotina? Šis teiginys galėtų būti pritaikytas ir šiuo, ir n kitų atvejų.

O perkant internetu atrodo, kad pasaulis telpa delne… Kad asortimentas viršija norus… Kad bet kokie patogaus apsipirkimo lūkesčiai ne tik pateisinti, bet ir pranokti… Kad „įmanoma“, „puiku“ – ne šiaip tušti žodžiai.