Papildoma apsauga nuo viruso: padės apsauginiai skydai

apsauginiai skydai

Susirgti nenori nei vienas ir kol mus siutina net ir pati paprasčiausia sloga, reikia suprasti, jog ligų gali būti ir kur kas sunkesnių. Kartais su jomis būna nelengva kovoti, o kai kuriais atvejais kova būna nesėkminga. Kaip daugelis pasakytų – kartais geriau nuo to apsisaugoti iš anksto nei kovoti vėliau. Kai už lango šiuo metu siautėja koronavirusas, savo sveikata reikėtų apsisaugoti dar labiau. Kadangi dar ne visiškai aišku kaip tokia liga gali paveikti, geriau jos vengti. Teigiama, kad sunkiausiai su koronavirusu susidoroja silpną imunitetą ar kitų ligų turintys žmonės, todėl rekomenduojama nekontaktuoti su kitais žmonėmis ir išėjus į viešas vietas dėvėti ne tik kaukę. Dabar dar labiau apsaugoti gali ir apsauginiai skydai, kurie dengia veidą ir saugo kontakto su kitu žmogumi metu. Tokios priemonės itin svarbios, tačiau ką dar papildomo galima daryti, kad pavyktų išvengti viruso, kuris taip gąsdina?

Pirmiausia, kaukės, pirštinės, apsauginiai skydai viešose vietose turi būti puikiai suprantamas dalykas. Nevalia juokauti ir būti visiškai neapsisaugojusiam būryje žmonių. Kalbant apie kitus dalykus, esminiu dalyku tampa ir higiena. Labai rekomenduojama kruopščiai plauti rankas su muilu ar kitomis priemonėmis. Taip pat pagelbėti gali ir dezinfekuojančios priemonės. Tą daryti reikia kaskart po kontakto su žmonėmis, gyvūnais, po parduotuvių, kai liečiama daug produktų, nusikosėjus ar nusičiaudėjus. Higienos palaikymas tikrai sumažins tikimybę pakliūti į viruso pinkles. Jei negalite nustoti liesti veido, net kai rankos nešvarios, apsauginiai skydai padės apsisaugoti ne tik nuo kitų, bet ir nuo savęs. Puikių apsauginių priemonių rasti galima – https://respiratorius.lt/.

Patalpų dezinfekavimas irgi vienas iš būdų atbaidyti ligas. Visgi grynas oras namuose tikrai turi labai geros įtakos, todėl verta pabandyti eterinius aliejus, kurie gali nesunkiai dezinfekuoti patalpų orą. Nuolat vėdinant patalpas irgi galima džiaugtis kokybiškesniu oru namuose. Kad imunitetas būtų stipresnis, reikėtų vengti streso, sveikiau maitintis, vartoti daug skysčių ir, žinoma, nepamiršti aktyvaus gyvenimo būdo bei pasivaikščiojimų gryname ore. Jei imunitetą turite tikrai silpną, tuomet būtina racioną papildyti vitaminais ir kitais reikalingais preparatais.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *