Norite, kad kilimas tarnautų ilgai? 5 būdai tai užtikrinti

Kilimų valymas Vilnius

Kiekvienas, įsigijęs, kokybišką, gražų, malonų liesti kilimą, nori tik vieno – kad gaminys tarnautų kuo ilgiau. Na, o pati geriausia žinia ta, kad egzistuoja tikrai ne viena būdas, kaip užtikrinti kuo ilgesnį kilimo tarnavimo laiką. Tad kviečiame su jais susipažinti.

Geriausia vieta kilimui – ten, kur jo nepasieks intensyvi saulės šviesa

Nors galėtume išvardinti daugybę priežasčių, dėl kurių saulės šviesa yra puikus dalykas, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad tam tikromis aplinkybėmis ji gali būti žalinga. Ne išimtis ir kilimas – jei jis yra tamsios spalvos, intensyvūs saulės spinduliai – priežastis, dėl kurios gaminio spalvos išbluks greičiau. Tad, jei norite, kad kilimas kuo ilgiau išlaikytų puikią pirminę būklę, netieskite jo ten, kur tvieskia saulės spinduliai. 

Reguliariai valykite kokybiškais valikliais

Dar vienas būdas užtikrinti kuo ilgesnį kilimo tarnavimo laiką, tai – reguliarus jo valymas kokybiškais valikliais. Tiesa, visada verta prisiminti ir dar vieną taisyklę: jei įsigijote dar niekada nebandytą kilimų valiklį, pirmiausia išbandykite jį mažiausiai matomoje kilimo vietoje – niekada negalite žinoti, kokia reakcija įvyks. Ir tik įsitikinę kokybišku jo veikimu, valykite visą kilimą.

Profesionalus kilimų valymas Vilnius – bent kelis kartus per metus

Vis dėlto, savarankiško valymo valikliais gali ir nepakakti, kadangi šio proceso metu gali bus sudėtinga pašalinti visus susikaupusius nešvarumus, ypač giliuosiuose gaminio sluoksniuose. Tad tikrai neprašausite pro šalį tuo atveju, jei bent kelis kartus per metus pasinaudosite profesionaliomis valymo kilimų valymo paslaugomis. 

Ne pačių pasigamintiems valikliams

Verta akcentuoti, kad įvairiose interneto svetainėse galima rasti tikrai ne vieną patarimą, kaip pasigaminti naminių kilimo valiklių. Vis tik, negalite būti tikri, kad kaip pačių pasigaminta priemonė reaguos su kilimu, tad geriau neeksperimentuokite, o pasikliaukite profesionaliomis priemonėmis. 

Atsirado dėmė? Šalinkite iš karto

Na, o pabaigai – dar viena gudrybė, kuri taip pat padės užtikrinti ilgesnį kilimo laiką. Jei jau taip nutiko, kad ant kilimo išpylėte kavą, vyną, o galbūt išliejote dažus, dėmę šalinkite iš karto – neleiskite jai įsisenėti.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *