Kontaktiniai lęšiai perkami tam, kad žmogaus regėjimas būtų kažkiek geresnis. Tai nereiškia, kad toks produktas ištaisys regėjimą. Pagalbinė priemonė, kuri veikia, kaip profilaktika norint ilgainiui turėti geresnes akis. Lietuvoje yra daug žmonių, kurių akys nėra pačios geriausios. Okulistai perspėja, kad auga nauja karta, kuriai šios problemos bus dar stipresnės. Didėjant kompiuterių, išmaniųjų telefonų naudojimui gana stipriai lygiagrečiai auga ir akinių ar kontaktinių lęšių naudojimas. Mėnesiniai lęšiai yra vienas iš šios kategorijos produktų, kurį galite rinktis norėdami suaktyvinti regėjimą. Natūralu, kad specializuotose parduotuvėse galite rasti didelį asortimentą, tačiau ką pirkti? Kodėl rinktis būtent mėnesinius lęšius, o ne standartinius lęšius? Prieš pirkdami tokias prekes visada klauskite profesionalo. Okulistas, kuris ne pirmus metus dirba savo srityje gerai supranta, kodėl reikalingi tokie produktai. Jis gali jums patarti. Kitas variantas, tai tiesiog apsilankyti: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/  panašaus tipo svetainėse ir pasiteirauti, kokius kontaktinius lęšius reikėtų pirkti būtent jums.

mėnesiniai lęšiai

Kokia naudojimo statistika?

Jau minėjome, kad tokių prekių naudojimas sparčiai auga, todėl geriausias variantas tiesiog rūpintis savo akimis. Jeigu dirbate prie kompiuterio, darykite pertraukas. Po darbo nesinaudokite išmaniais telefonais ar nešiojamu kompiuteriu. Pasivaikščiokite ar tiesiog pabendraukite su draugais. Toks atsipalaidavimo būdas labai padeda. Akys turi pailsėti. Jeigu jas naudosite be saiko, jos pradės blogiau matyti. Mėnesiniai lęšiai yra reikalingi tuomet, kada okulistas paskiria jums ju naudojimą. Nerekomenduojama paties pirkti tokius produktus. Geriausia pasitarti ir tik tuomet rinktis konkretaus gamintojo produkciją.

Mėnesiniai lęšiai, kuriuos renkasi patys okulistai

Nemaža dalis klientų gerai supranta, jeigu okulistas naudoja kažkokios kompanijos produkciją, tai ji tikriausiai labai gera. Juk jis nesirinks prasto produkto. Ir tokie specialistai tikrai gerai išmano apie akinius ir lęšius. Naujiems klientams reikėtų išsiugdyti įprotį klausti. Dažnas kažkodėl nėra drąsus ir neklausia, kodėl geriau rinktis tam tikro gamintojo produktus. Nustebsite, bet visi noriai dalinasi informacija. Tai nėra slaptas okulisto “ginklas”, kurį jis atskleidžia tik savo artimiems žmonėms. Net ir pardavėjai, dirbantys tokio tipo parduotuvėse daug žino ir gali drąsiai patarti, kas yra geriau klientams. Kontaktinių lęšių yra įvairių, todėl suprasti, kas iš tiesų geriausia gana sunku. Vis dėl to reikia daug skaityti apie produktus, sekti naujienas ir tik taip sužinosite, kodėl reikia pirkti tarkim “Biofinity” produkciją, o ne kitos kompanijos produktus. Kaip jau minėjome, mėnesiniai lęšiai, tai tik vienas iš galimų produktų, kurį rekomenduojame rinktis tiems, kam norisi aukštos kokybės. Šios kompanijos produktai sėkmingai ne vienerius metus prekiaujami visoje Lietuvoje.