Praktiškai visi nešiojantys lęšius skirtus naudoti mėnesį laiko arba dar ilgiau žino, kad dienos pabaigoje juos būtina išsiimti. Ir tikrai nerekomenduojama su jais miegoti, kadangi tuomet akys gali būti sudirginamas. O tai jau sukeltų ne tik nemalonius pojūčius, tačiau kyla ir rimtesnių problemų rizika. Tačiau kiekviena taisyklė turi išimčių. Būtent tokie yra air optics aqua, kadangi juos galima nešioti neišimant netgi kelias paras. Ir tai tikrai yra išskirtinis variantas rinkoje. Tačiau prieš leidžiant sau vakare neišsiimti šių lęšių reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Kuris gali profesionaliai įvertinti jūsų akių būklę ir pasakyti ar toks variantas yra tinkamas bei saugus. Nepaisant to, jog šie gaminiai pritaikyti ilgesniam naudojimui dėl išskirtinių savo savybių. Ir pagrindinė iš jų bei viena iš svarbiausių yra didelis deguonies pralaidumas. Lyginant su kitais gaminiais jis yra net 5 kartus didesnis. Be to, air optics aqua lęšiai pasižymi ir ženkliai didesniu drėkinimu, kas akims yra taip pat labai svarbu. Kadangi po ilgesnio šios regos korekcijos priemonės naudojimo jos išsausėja ir tuomet gali kilti nemalonių pojūčių.

Kokia yra air optics aqua lęšiai kaina?

Dėl savo išskirtinių savybių tai tikrai nebus vienas iš pigiausių variantų rinkoje. Tačiau nepaisant to, šie lęšiai nepasižymi ypatingai aukšta kaina. Ir vienas vienetas gali kainuoti apie 5 Eurus. Žinoma, galutinė suma dar kažkiek priklauso ir nuo pardavėjo, kadangi jie taiko skirtingas kainodaras. Taip pat kažkiek sutaupyti galima perkant didesnį kiekį šių gaminių. Tuomet bendra suma gali atrodyti gana nemaža, tačiau vieneto kaina turėtų būti žemesnė, negu kad perkant, pavyzdžiui, du lęšius. Taigi, išlaidos šiam gaminiai tikrai neturėtų gąsdinti, kadangi mėnesiui paskirti tokią sumą nėra labai sudėtinga daugeliui. Ypač įvertinus išskirtines savybes ir privalumus, kuriuos turi bei gali suteikti žmogui šis gaminys. O jeigu dar pavyktų pastebėti akciją, kuomet air optics aqua būtų parduodami su nuolaida. Tuomet sutaupyti galima dar daugiau.

Populiariausi Air Optix Aqua Lęšiai, kas lemia tokią jų paklausą?

Tai yra vienas iš dažnesnių pasirinkimų lyginant su visais kitais produktais. Todėl natūralu, kad yra išskirtinės savybės, dėl kurių žmonės linkę rinktis būtent šį gaminį, o ne kitus analogus. Žinoma, didžiausias išskirtinumas yra galimybė tokius lęšius naudoti ir jų neišimti ne tik dienos metu, bet ir naktį. Tačiau tikrai nedaugeliui tai yra labai aktualus aspektas. Kadangi dauguma turi galimybę prieš miegą išsiimti lęšius ir taip suteikti galimybę akims pailsėti. Tačiau šio produkto išskirtinis pralaidumas orui gali būti svarbus ne tik naktį. Tačiau ir dienos metu jis užtikrina, kad akys gautų didesnį deguonies kiekį. Kadangi praktiškai visi lęšiai jį kažkiek apriboja. O šiuo atveju jis yra bene didžiausias. Taip garantuojama geresnė akių savijauta ir mažesnė nemalonių pojūčių rizika. Prie to dar pakankamai nemažai prisideda didelis drėkinimas, kuriuo pasižymi šis gaminys. Todėl išskirtinių savybių visuma ir padaro jį tokį populiarų.

https://www.lensor.eu/lt/kontaktiniai-lesiai/multifokaliniai-lesiai/11/air-optix-aqua-multifocal-hydraglyde/