Laiptų turėklai: kokie sprendimai patys populiariausi?

Apie laiptų turėklus labai dažnai pateikiama daug įvairių epitetų. Sakoma, kad būtent ši detalė puošia ne tik laiptus, bet ir visus namus. Taip pat sakoma, būtent laiptų turėklai suteikia išskirtinumo. Dar daugiau, dažnai kalbama ir apie tai, kad jei ieškote pačių saugiausių sprendimų, tai turėklai yra tiesiog būtinas akcentas. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta pastebėti, kad šiandien laiptų turėklai apima labai daug įvairių pasirinkimų, tad pravartu žinoti, kokie yra patys populiariausi.

Metaliniai laiptų turėklai žavi dekoro elementų gausa

Verta akcentuoti, kad šiandien yra ypač populiaru rinktis metalinius laiptų turėklus. Šis pasirinkimas yra populiarus dėl vienos labai paprastos priežasties – būtent metalas yra viena tinkamiausių medžiagų, siekiant išgauti gražų vaizdą bei kurti elegancijos, prabangos įspūdį. Įvairūs raštai bei ornamentai, gėlės, figūros, medžių, gyvūnų motyvai gali atsispindėti metaliniuose laiptų turėkluose.

Mediena tinka mėgstantiems jaukumą bei natūralumą

Vistik, ne ką mažiau populiarus yra ir kitas sprendimas – mediniai laiptų turėklai. Jei pirmasis variantas – metaliniai laiptų turėklai žavi estetika, elegancija, prabanga ir sudaro  galimybę įgyvendinti kūrybiškas idėjas, tai mediniai laiptų turėklai yra ypač patrauklus pasirinkimas tiems, kurie pageidauja jaukumo bei natūralumo savo namų aplinkoje.

Stiklo turėklai – pageidaujantiems modernumo

Tačiau yra ir kitas pasirinkimas, tai – stikliniai laiptų turėklai. Galima sakyti, kad šis pasirinkimas taip pat turi savo auditoriją. Stikliniai laiptų turėklai puikiai tiks tiems žmonėms, kurie vertina modernumą, lengvumą, minimalizmą. Beje, vis tik, reikėtų akcentuoti ir tai, kad lyginant su kitais pasirinkimais, stikliniai laiptų turėklai reikalauja bene daugiausiai priežiūros ir pasižymi kone trumpiausiu tarnavimo laiku.

Taigi, atsakant į klausimą, kokie laiptų turėklų pasirinkimai yra patys populiariausi, matyti, kad dažniausiai pirmenybę teikiama metaliniams, mediniams bei stikliniams laiptų turėklams. Kiekvienas iš šių pasirinkimų turi tam tikrų privalumų. Taigi, prieš atsakant į klausimą, kokie turėklai turėtų puošti jūsų namuose esančius laiptus, reikėtų susipažinti su jų savybėmis ir rinktis tai, kas iš tiesų gali pateisinti jūsų lūkesčius. Tad linkime teisingo pasirinkimo.