Krosnelės, židinio ir židinio kapsulės skirtumai

židiniai, krosnelės

Kartais namuose norisi turėti ugniakurą, tačiau kiekvienas tuo besidomintis ne visuomet žino ką pasirinkti tikrai verta ir kas jūsų namuose tarnaus geriausiai. Nors šiais laikais daug informacijos galima rasti įvairiausiuose forumuose, socialiniuose tinkluose ir net tam tikrose interneto svetainėse, tačiau tokia informacija gali ne tik džiuginti puikiais patarimais, bet ir būti ne itin tikslinga. Kiekvieno namai yra skirtingi, o ir projektai gali būti tai lengvesni, tai sudėtingesni. Patys žmonės taip pat turi skirtingus norus ir lūkesčius, todėl norint kokio nors išskirtinio projekto, greičiausiai iškils dar daugiau klausimų nei įprastai. Straipsnyje pateiksime informacijos, kuri gali būti naudinga tiems, kuriuos namuose domina židiniai, krosnelė ar židinio kapsulė.

Židinio kapsulė gali būti iš plieno arba ketaus. Jų forma gali būti įprasta kvadratinė arba stačiakampė, priklausomai nuo žmogaus poreikio. Kapsulės dažnai pasirenkamos ne tik kaip namų šildymo būdas, bet ir kaip interjero detalė, kuri sukuria daugiau jaukumo namuose. Tam, kad toks projektas būtų įgyvendintas ir jūsų namuose, reikės židinio kapsulės, kamino, apdailos ir, žinoma, gero specialisto, kuriam židiniai ir jų įrengimas nebūtų naujiena. Įrengti kapsulę nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti, tad specialistas turi turėti tame patirties.

Patys židiniai dažnai gali būti įsigyjami jau su apdaila, kas tikrai sutaupo laiko ir užtikrina, jog viskas bus pritaikyta ir atitaikyta tobulai – tiek oro pralaidumas bus nepriekaištingas, tiek šiluma džiugins. Na, o patogiausias ir geriausias dalykas tas, kad nusiperkami židiniai iškart gali būti pajungti ir naudojami – meistrai greitai su šia užduotimi susitvarko. Tai kiek pigesnis būdas negu rinktis tik židinio kapsule ir viską derinti prie jos.

Dar vienas madingas pasirinkimas yra krosnelės. Ji taip pat yra geras variantas, nes šildymu židiniui tikrai nenusileidžia. Ją labai nesunku pajungti, todėl nereikės ilgo meistrų darbo. Taip pat krosnelės puikios tuo, jog nereikalauja itin brangios apdailos, kas labai svarbu būna pasirinkus židinio kapsulę. Verta žinoti, jog pati krosnelė kainuoja panašiai kaip ir židinio kapsulė, tik jai reikia daug mažiau papildomų išlaidų. Įsigyti židinius, krosneles galite čia – https://www.krosneliupasaulis.lt/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *