Kokybiškų langų pasirinkimo patarimai

plastikiniai langai

Informacijos stoka dažnai užkerta geriems pasirinkimams, todėl nepasidomėjus vargu kad plastikiniai langai namams bus parinkti teisingai. Tad jeigu įsirenginėjate naujus namus, statotės namą, rekonstruojate seną butą, būtinai domėkitės apie langus, jei juos keisite ar montuosite. Specialistai dažniausiai pataria geriausiai, tačiau ir patiems reikia domėtis, kad tikrai tvirtai apsispręstumėte kodėl vienas variantas atrodo patrauklesnis už kitą. Savybių langai turi daug, ypač medžiagos, kurios naudojamos jų gaminimui, todėl tinkamiausi plastikiniai langai bus tie, kurie atitiks svarbiausius jūsų kriterijus. Kad juos mokėtumėte išskirti ir suprasti ko tikrai jums reikia, sužinokite naudingus patarimus susijusius su langų gamyba ir montavimu.

Plastikiniai langai gali būti žymimi energetinio naudingumo klase. Kaip ir visi naujai statomi namai, taip ir daugelis jame montuojamų dalykų gali būti apibūdinami kokiu nors koeficientu. Langams tai šilumos perdavimo koeficientas, kuris norint šiltesnio lango turi būti kuo mažesnis. Pagal tai langui priskiriama ir klasė, kuri gali būti A, A+, A++, B ar C. Šilčiausias langas būna A++ klasės, o jo šilumos perdavimo koeficientas yra 0,7w/m2k. Norint šiltų langų, tai yra kriterijus numeris vienas, todėl būtinai apie tai pasidomėkite. Žinoma, šie skaičiavimai dar priklauso ir nuo lango išmatavimų, todėl tikslią informaciją galima žinoti tik įvertinus konkretų atvejį. Geros kokybės langus rasite – https://www.tikslangai.lt/.

Stiklo paketas yra pati didžiausia lango dalis, tad nei plastikiniai langai nei kitokie langai be jo neapsieina. Dviejų arba trijų stiklų paketai būna iš selektyvinio ir paprastojo stiklo. Selektyviniai yra pasirenkami tuomet, kai norima, kad plastikiniai langai būtų padengti metalų oksidų sluoksnių ir būtų mažiau pralaidūs šalčiui. Vidinėse stiklo pusėse sluoksnis būna, galima sakyti, net nematomas, todėl nesukelia jokių problemų vizualizacijai.

Langų montavimui nepamirškite pasirinkti tikrus specialistus, kadangi tai atsakingas darbas. Jei nenorite jokių plyšių, kurie galėtų būti pastoviai į namus einančio šalčio priežastimi. Pasitikint žmonėmis ar įmone, kuri atlieka montavimo darbus, jausitės daug saugiau ir maloniau, todėl nepatingėkite paskaityti atsiliepimų ir įvertinti ne vieną, o kelias įmones.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *