Kokios valties reikia žvejams?

valtys

Žvejyba mėgautis galima visus metus, todėl niekada ne per vėlu ir ne per anksti įsigyti valtį, su kuria būtų galima maloniai mėgautis šiuo hobiu. Žinoma, išsirinkti tokį daiktą gana sudėtinga, jos gali būti labai skirtingos, o kadangi pasirinkimo daug, tai ir pats pasirinkimas gali užtrukti. Reikia įvertinti kelis pagrindinius kriterijus ir gerai pagalvoti kokius poreikius ji turi atitikti. Valtys gali būti skirtos skirtingoms veikloms, kai kurios iš jų gali būti ir universalios, tad tik nuo jūsų priklauso ką nusipirksite.

Jeigu visos valtys jums atrodo vienodos Ir nežinote ką rinktis, tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį bent į tokius dalykus kaip ilgis. Jos gali būti ir labai didelės ir itin mažos, todėl jei žvejoti ruošiatės ne tik vienas, bet ir su draugais ar šeima, tuomet itin maža valtis nėra gera idėja. Pagalvokite kaip atrodytų jūsų žvejybai skirta diena, tuomet bus lengviau nuspręsti kelių vietų valtis būtų optimaliausias sprendimas. Galvojant apie vietas, reikia nepamiršti ir daiktų, kuriuos imate su savimi.

Valties dugnas irgi yra vienas iš svarbių kriterijų. Būtent nuo dugno gali priklausyt patogumas žvejojant. Jeigu žvejojate ilgais laiko tarpais ir mėgstate ne tik sėdėti, bet ir stovėti, tuomet valtys minkštu dugnu jums netinka. Tokiais atvejais reikia kieto dugno, kuris stabiliai jus laikytų. Kitais atvejais, kai norisi tik smagiai pasiplaukioti, praleisti laiką, tuomet užtenka pripučiamo dugno. Jei visgi reikia kieto dugno, verta žinoti, jog jie įprastai gaminami iš faneros arba metalo. Dažniau pasirenkami faneros dugnai, nes ji atspari vandeniui, su ja nešąla kojos, tinka ir šaltiesiems sezonams, nekelia jokių garsų, lengviau remontuojasi.

Valtys būna ir skirtingų medžiagų, nuo kurių priklauso patvarumas. Vienos populiariausių yra pvc valtys, kurios ilgai tarnauja, yra itin patvarios ir gana atsparios daugeliui galimų pažeidimų. Prieš galutinai nusiperkant tokį daiktą, būtina pažiūrėti ar valtis tvarkinga, ar tinkamai suklijuotos siūlės, koks valties storis ir panašiai. Puiku, jei konsultuojatės su pardavėjais, nes jie gali padėti pasirinkti jums tinkamiausią variantą. Jei galvojate apie valtį, ją išsirinkti galite – https://www.garantboats.eu/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *