Schwarzkopf plaukų dažai, tai puikus pasirinkimas. Profesionalūs ir kokybiški plaukų dažai leis jums tobulai paslėpti žilus plaukus ar džiaugtis sodria plaukų spalva. Jie suteikia ilgai išliekančia spalvą ir puoselėja plaukus. Džiaugsitės plaukais, kurie atrodys lyg nudažyti grožio salone.

Jei pabodo greitai išblunkanti spalva ar plaukai po dažymo neatrodo atsigavę, renkatės netinkamus dažus. Šiuos plaukų dažus galite rinktis iš plataus siūlomų prekių spektro, tad tikrai kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą. Siūlomos linijos tiek natūraliai šviesiems, tiek šviesintiems plaukams. Platus spalvų ir atspalvių pasirinkimas tamsiaplaukėms. Šie plaukų dažai taip pat yra be amoniako, dirbtinių kvapiklių, silikonų, parafino, parabenų bei alkoholio. Taip pat jie praturtinti plaukus maitinančiais aliejais, kad po dažymo plaukai ne tik atrodytų atsigavę, bet ir iš tiesų būtų pamaitinti.

Populiariausios Schwarzkopf Professional produktų serijos:

Schwarzkopf Professional BC – plaukų šampūnai kaukės ir kondicionieriai skirti įvairiems plaukų tipams – sausiems ir pažeistiems, nualintiems, purumą praradusiems ir slenkantiems plaukams;

Schwarzkopf Professional OSiS+ – plaukų formavimo priemonės, skirtos garbanų formavimui, plaukų tiesinimui, džiovinimui, šukuosenos užfiksavimui bei sutvirtinimui, spindesiui ar glotnumui suteikti.

Schwarzkopf Professional 3D Mension – plaukų šampūnai, kondicionieriai  vyrams, padedantys išspręsti plaukų slinkimo problemas, panaikinti pleiskanas bei formavimo priemonės šukuosenos sukūrimui ir užtvirtinimui.

Taigi galite rinktis ne tik puikius plaukų dažus, bet ir kitas plaukus puoselėjančias profesionalias priemones.