Kada reikalingas krūtų didinimas?

krūtų didinimas implantais

Greičiausiai nesunku nuspėti, kad viena iš dažniausiai atliekamų plastinių operacijų yra būtent krūtų didinimas implantais. Nors tikrai atsiranda žmonių, kurie į plastines operacijas žiūri kaip į labai nenatūralų procesą, tačiau kuo toliau tuo labiau ši sritis populiarėja. Vis dažniau atliekamos plastinės operacijos leidžia džiaugtis padailėjusiomis kūno formomis, atjaunėjusiu veidu, didesniu pasitikėjimu savimi, o kai kuriais atvejais padeda atsikratyti to, kas ilgą laiką kėlė kompleksus. Moterys dažnai kompleksuoja dėl itin mažos ar nedailios krūtinės – visgi ši kūno vieta daugeliui susijusi su moteriškumu, todėl įsitikinimas kaip turėtų atrodyti itin daili krūtinė tikrai yra. Dėl šios priežasties tokia operacija atliekama dažniausiai.

Svariausios priežastys dėl ko galima rinktis krūtų didinimą implantais yra itin mažos krūtinės turėjimas arba dailių formų praradimas po gimdymo  bei žindymo. Žinoma, yra ir daugiau priežasčių, tačiau šios yra pačios pagrindinės, kurios pastumi moteris pasigražinti. Taip pat operacijos atliekamos ne tik dėl to, jog kompleksuojama dėl mažų krūtų ar pasikeitusių jų formų, nes nutinka ir taip, kad operuoti tenka neišsivysčiusias krūtis arba labai pastebimai asimetriškas. Tai kartais taip pat kelia didelį nepasitikėjimą savimi, ypač kai norisi šiltuoju sezonu rengtis kiek atviresnius drabužius. Krūtys gali būti atstatomos implantais ir po mastektomijos, todėl moterys, kurios krūtų neturi gali ir vėl džiaugtis gražiomis kūno formomis plastinės chirurgijos pagalba.

Plastinės chirurgijos nepripažįstantys žmonės dažnai siūlo viską, kas susiję su kūno formomis spręsti sportu ir mityba, tačiau greičiausiai nesunku suprasti, jog krūtų tikrai nepavyks turėti didesnių raumenų auginimo pagalba ar kokio nors stebuklingo produkto valgymu. Kartais sportu ar mityba tikrai sunku išspręsti tam tikras problemas ar pašalinti tam tikrus kompleksus. Krūtų didinimas implantais ar kitokiu būdu yra vienintelis būdas džiaugtis tikrai didesne krūtine. Taip pat populiari operacija, kuri dažnai atliekama po gimdymo yra pilvo plastika. Tai taip pat populiari operacija, kurią renkasi prieš gimdymą turėtas formas susigrąžinti norinčios moterys. Dažnai krūtų didinimas pasirenkamas iškart su pilvo plastika, tad operacijos atliekamos kartu. Daugiau informacijos apie plastinę chirurgiją rasite – https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *