Graži nosis plastinės operacijos pagalba

nosies operacija, nosies korekcija

Nosies operacija tikrai nėra labai retas reiškinys. Tokia plastinė operacija yra populiari ne tik kalbant apie grožį, bet ir sveikatos sumetimais. Visgi pasitaiko atvejų, kai žmonės kreipiasi į plastikos chirurgus ir tuomet, kai pastebi, jog sunku kvėpuoti. Kartais tam įtaka padaro seniau patirta trauma. Kai kuriais atvejais kreipiamasi ir tuomet, kai po traumos nosį reikia atstatyti, jog ji ir vėl būtų tokios pačios formos, daili bei tvarkinga. Na, ir, žinoma, atvejai, kai gamta suteikia ne tokią nosį kokios norėtųsi irgi yra dažni. Dideles, neproporcingas veidui nosis žmonės irgi linkę mažinti. Taip pat dažnai netenkina didelė nosies kuprelė, plati bei kreiva nosis. Natūralu, jog tokiais atvejais nosies korekcija tampa svajone, nes ne visiems pavyksta susigyventi su savo išvaizdą. Nuolatiniai kompleksai, suprastėjęs socialinis gyvenimas dėl atrodymo sau negražiai gali tapti didžiule problema, todėl plastikos chirurgai pasiruošę suteikti galimybę džiaugtis savo išvaizda šį bruožą kiek pakoregavus.

Nosies operacija netrunka ilgai, tačiau dažniausiai daugelį gąsdina ilgesnis jos gijimo laikas, kuris ne visada atrodo itin gražiai, todėl kurį laiką daugelis po operacijos būna namuose ir vengia viešumos. Jei ir jūs galvojate apie nosies korekciją, verta žinoti, jog kai kuriais atvejais operacija nebūtinai yra reikalinga. Jos išvengti galima kai norisi paslėpti nedidelius netobulumus. Tarkime, maža kuprelė, ne itin dailus nosies galiukas gali būti koreguojami injekcijomis, kurios leidžia išgauti dailesnį nosies efektą. Tačiau kitais atvejais, kai problema didesnė ir norisi rezultato ne keliems mėnesiams ar porai metų, o visam laikui, tuomet operacija yra vienintelė išeitis.

Svarbiausia, kad prieš nosies operaciją nesitikėtumėte turėtu tokios nosies kokią turi jūsų mėgstama žvaigždė, aktoriai ar dainininkai. Juk kiekvienas žmogus skirtingas, todėl natūralu, jog prie tam tikrų bruožų tinka skirtingos nosys. Tad kartu su plastikos chirurgu pasikonsultavus verta pagalvoti apie nosies formą, pokyčius, kurie būtų individualūs ir tikrai tiktų būtent jums. Neverta neštis nuotraukų su dailiomis kitų žmonių nuotraukomis, nes tai nėra geriausias būdas atrasti kas galėtų jums tikti. Prireikus operacijos verta kreiptis į profesionalų plastikos chirurgą – https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *