Ralyje labai svarbūs yra keli dalykai, tai automobilis, šturmanas ir padangos. Būtent jie leidžia siekti aukščiausių rezultatų. Aišku, automobilis yra modifikuojamas, kad ne tik būtų patogu jį valdyti, bet jis turi būti pakankamai saugus, kadangi lenktynių metu greitis didelis, o avarijų pasitaiko net labiausiai patyrusiems vairuotojams. Be to, jis turi atlaikyti ir krūvį, kuris tenka važiuojant įvairiomis trasomis, kam paprasti miestuose važinėjantys automobiliai nėra pritaikyti. Tačiau visi automobiliai naudoja padangas ir jas kiekvienas vairuotojas turėtų rinktis ypač atsakingai. Kadangi jos užtikrina saugumą kelyje, nesvarbu, kokį automobilį vairuojate. Aš pasirinkau Dunlop produktą ir rezultatai džiugina, šios padangos prisidėjo ir prie dabartinio iškovoto titulo, todėl ir artimoje ateityje kažko keisti neplanuoju.

 

 

Kuo skiriasi “Premium”, ekonominės bei biudžetinės žieminės padangos?

Pirmiausia, jos skiriasi savo kaina, būtent pagal tai ir yra skirstomos į šias grupes. “Premium” klasės Dunlop vasarinės padangos pasižymės aukščiausia kaina, tačiau tai garantuos ir geriausią kokybę, todėl tai ne tik užtikrins geresnį sukibimą su kelio danga, bet tokios padangos mažiau dėvėsis. Tad kartais gali tekti pakeisti dvigubai daugiau biudžetinės klasės padangų, kol susidėvės aukščiausios kokybės gaminys, tad kaina nėra nustatoma atsitiktinai. Ekonominė klasė yra viduriukas tarp šių dviejų variantų ir jį renkasi dauguma žmonių, kurie nori pakankamai kokybiško, bet ne pačio brangiausio gaminio. Dauguma žinomų gamintojų gali pasiūlyti tokius kažkiek pigesnius savo produktus.

Kuo išskirtinės 2019 metų Dunlop vasarinės padangos?

Kiekvienas gamintojas tobulina savo produktus ir kiekvienais metais stengiasi rinkoje pateikti kažkuo išskirtinį gaminį bei taip sėkmingai konkuruoti. Šiais metais Dunlop pateikė išskirtinai tylias padangas. Aišku, nereikėtų manyti, kad pagal kitus kriterijus jos yra prastesnės, tačiau būtent pagal šį labiausiai išsiskyrė iš kitų gamintojų. Taip pat visi konkuruoja pagal padangų nusidėvėjimą ir siekia, kad produktas kuo ilgiau tarnautų ir, svarbiausia, turėtų kaip įmanoma geriausią sukibimą su kelio danga tiek sausa, tiek ir drėgna, kadangi ir vairuotojams tenka važiuoti įvairiomis oro sąlygomis. Be to, kuriamos padangos, kurios leistų sutaupyti ir kažkiek kuro, sunaudojamo kelionėms.

Plačiau: https://www.perkupadangas.lt/vasarines-padangos