Automobilio nuoma Maljorkoje vasarą ir žiemą

automobilio nuoma Maljorkoje

Nusprendę apsilankyti vienoje iš populiariausių Viduržemio regione esančių salų, Maljorkoje, tikrai nepasigailėsite. Maljorka siūlo gausybė pramogų, daug nuotykių žada, kurias patiria kiekvienas keliautojas. Tiesa ta, kad Maljorka paliks įspūdį net ir išrankiausiam poilsiautojui. Šioje saloje rasite visą virtinę puikių viešbučių. Tikrai nereikės sukti galvos, kur apsistoti, viskas priklausys nuo jūsų biudžeto.

Jeigu planuojate visas dienas leisti viešbutyje ar šiaip mėgstate komfortą, tuomet rekomenduojame rinktis ne mažiau nei trijų žvaigždučių viešbutį. Jeigu grįšite tik permiegoti, kam švaistyti pinigus, rinkitės paprastą ekonominės klasės viešbutuką. Kiekvienas čia atvykęs trokštą pamatyti kuo daugiau.

Kitaip ir būti negali. Maljorkoje gausybė lankytinų vietų, nuostabių gamtos vaizdelių, uolėtų krantų, turistinių takelių, paplūdimių, muziejų ir architektūrinių paminklų.automobilio nuoma Maljorkoje

 

Keliaujantiems dviese ar grupelėje žmonių ir ketinantiems apžiūrėti apylinkes, rekomenduojame išbandyti paslaugą automobilio nuoma Maljorkoje. Išsinuomoti automobilį ir keliauti juo, itin patogu. Juk galėsite niekeno nevaržomi pamatyti kone visą salą. Kodėl automobilio nuoma Maljorkoje paslauga tokia populiari?

Pirmiausia kainuoja tikrai nedaug. Jeigu keliaujate vienas ar su kompanionu, tuomet rekomenduojama rinktis nedidelį automobilį, taip sutaupysite pinigų degalams. Patogu ir tai, kad jums nebus taikomi rezervacijos atšaukimo mokesčiai.

Daugiau apie automobilio nuomą Maljorkoje

Automobilio nuoma Maljorkoje kasmet vis populiarėja. Todėl randasi vis daugiau nuomos punktų. Nuo to keliautojams tik geriau, dėl konkurencijos kainos tikrai nėra aukštos ir didinamos. Išsirinkus nuomos punktą perskaitykite nuomos sąlygas. Kiekvieno punkto sąlygos šiek tiek gali skirtis.

Tačiau tikrai ne žymiai. Visos jos palankios klientui. Draudimo išlaidas apmoka kompanija, tad rūpintis tikrai neteks jeigu kas įvyks kelyje. Taip pat atsitikus nesklandumams visuomet gausite pagalbą kelyje. Iškilus papildomiems klausimams visuomet galėsite skambinti aptarnavimo numeriu į skambučių centrą, ten jums bus suteikta reikiama pagalba bei atsakyti visi klausimai. Aptarnaujantis personalas iš tiesų paslaugus ir norintis padėti.

Nepamirškite su savimi turėti reikiamų dokumentų ir tapatybės kortelės bei vairuotojo pažymėjimo. Tai svarbu.

Be jų automobilis tikrai nebus nuomojamas. Taip pat neretai taikomas amžiaus cenzas, kuris skirtinguose punktuose gali skirtis. Kad kelionė būtų dar paprastesnė galėsite išsinuomoti papildomą įrangą, pavyzdžiui, navigaciją. Ji padės lengviau orientuotis svečioje šalyje.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *