Akių vokų plastika: kada ją verta atlikti?

vokų plasika

Viena dažniausiai atliekamų operacijų 40 metų sulaukusiems asmenims yra akių vokų plastika. Taip yra ne veltui. Bėgant metams nesunku pastebėti, jog akių vokai pakrenta ir priverčia žvilgsnį atrodyti liūdnai, piktai. Tuo pačiu odos nusvyrimas tikrai labai prideda ir metų, todėl žmogus atrodo vyresnis nei iš tiesų yra. Žinoma, kai kurie tokio proceso išvengia iki vėlesnio amžiaus, o kai kuriems vokų nusvyrimas tampa pastebimas net ir labai jauname amžiuje. Kadangi tai dalykas, kuris gali būti ir paveldimas, niekada negali žinoti kada jis užklups. Norint išlaikyti žvilgsnį jaunatvišką ir tokį, kuris iš tiesų nusakytų emocijas, o nepaverstų jį liūdnu, galima kreiptis į plastikos chirurgus, kurie labai greitai leis džiaugtis dailesne išraiška. Vokų plastika reikalinga tuomet, kai atsiranda vokų odos perteklius, riebalinės išvaržos, odos ar raumens pakitimai, kartais oda pakrenta tiek, kad tampa sunku matyti. Suprastėjus matomumui, sunkiau skaityti vairuoti. Tokiais atvejais operacija atliekama ne dėl grožio, o tam, kad būtų atgaunamas geras regėjimas. Taigi, tokia operacija tikrai turi puikių privalumų – juk ir matyti gerai, ir atrodyti gražiai nori kiekvienas.

Pati operacija netrunka ilgiau valandos, žinoma, tai priklauso nuo to ar daroma tik viršutinių vokų plastika ar reikalinga ir apatinių vokų korekcija. Apatiniai vokai dažnai odai nusvirus tampa lyg maišeliai, todėl žmogus atrodo pavargęs, neišsimiegojęs. Tai gali turėti daug įtakos išvaizdai, todėl tikrai pasitaiko atveju, kai sprendžiamos abi problemos vienu metu. Kadangi pjūviai daromi natūraliose raukšlėse, randų nesimato, o gyja jie taip pat labai greitai. Pati operacija būna atliekama naudojant vietinę nejautrą, o grįžti namo galima jau tą pačią dieną. Siūlai išimami po savaitės.

Su šia operacija vyresnio amžiaus žmonės dažnai pasirenka ir antakių pakėlimą. Natūralu, jog antakiai taip pat nusvyra, todėl juos pakėlus galima išgauti dar jaunatviškesnį žvilgsnį, todėl vizualiai pajaunėjama net keliais metais. Žinoma, ar operacija tikrai reikalinga rekomenduojama nuspręsti kartu su plastikos chirurgu, kai susitinkama konsultacijai. Taip galima sužinoti visus atsakymus į iškylančius klausimus. Jei svarstote apie operaciją, pasikonsultuokite su – https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *